Autoskla

Měníme čelní skla na osobní a dodávkové vozy
Máte-li prasklinu na čelním skle a potřebujete ho vyměnit není nic snazšího než přijet. Provádíme výměny autoskel jak z povinného ručení, tak z připojištění čelního skla zdarma. Měníme i boční stahovačky a zadní skla. Měníme skla lepená i v gumě. Samozřejmostí je ekologická likvidace starého skla.

Provádíme i lepení folií - s atestem

Svěřte své auto do našich rukou a my Vám vaše skla polepíme vysoce kvalitní homologovanou fólií s dlouhou životností a odolností proti poškrábání.
Snižují přehřátí organismu ( děti v autosedačkách ) a interiéru vozu ve slunečných letních dnech.
Díky vysoké ochraně UV záření zabraňují vyblednutí interiéru a snižují riziko popraskání kůže na sedačkách. Jde tomu předejít zvláště u nových a drahých vozů.
Autofólie Llumar se řadí ke špičkovým materiálům používaných k tónování skel a autoskel po celém světě. Pro instalaci v ČR mají platný atest 8SD.
Instalaci autofólií Llumar je možné provádět celoročně bez ohledu na počasí a venkovní teploty.

V létě chrání folie na autoskle interiér vašeho vozu před blednutím a přehříváním, chrání Vaše děti a ostatní cestující před ostrým světlem a snižují teplotu uvnitř vozu. Sníží se tak i nutnost používání klimatizace, což se pozitivně projeví i na spotřebě pohonných hmot.

Vyhřívání zadního okna nebrání v instalaci fólie a nezhoršuje jeho funkci. Naopak. Teplo, které by se z topení jinak vyzářilo i do prostoru vozu, je fólií na skle odráženo zpět, čímž urychluje potřebnou dobu k rozmrznutí.

V případě, že máte zájem o instalaci fólií i na autosklo u řidiče a spolujezdce, které bývá tónované již z výroby, zdarma ho přeměříme naším přístrojem na měření propustnosti a poradíme vhodný typ fólie v souladu se zákony, předpisy STK a zákony EU. Propustnost „předních“ bočních autoskel musí být min. 70%.
Oproti ostatním značkám folie Llumar také vykazují znatelně delší životnost

Bezpečnostní fólie
Bezpečnostní fólie na autoskla jsou čiré, skládají se z několika vrstev tak, aby polyesterová vlákna každé vrstvy filmu byla kolmá na vrstvu předchozí. Tím se několikanásobně zvyšuje pevnost a odolnost bezpečnostní fólie.
Aplikací bezpečnostní fólie na vaše autosklo zvýšíte odolnost jak při rozbití samotného skla např. při nárazu či autonehodě, tak i při pokusu o vniknutí náhodného zloděje.
Autosklo se roztříští i s instalovanou bezpečnostní fólií, ale nevysype se, zůstává nalepené na fólii a chrání tak Vaše děti, posádku i interiér.

Služba Cena
Sada lepení 1500,- Kč
Práce 400,- Kč bez DPH
Lepení folií Cena
Osobní vůz – sedan 7000,- Kč
Osobní vůz – combi 8500,- Kč

Chcete se objednat k nám do autoservisu?

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.